Vakantiehuis in Flaugnac met zwembad, in Dordogne-Limousin.
Vakantiehuis 1-7 4 1Beschrijving vakantiehuis
Ruim, vrijstaand vakantiehuis met terras, schaduwrijke tuin en privé zwembad met poolhouse, rustig gelegen op ca.400 m van het dorpje Flaugnac, 24 km ten zuiden van de stad Cahors. Vanaf het terras heeft u een mooi, vrij uitzicht over het licht glooiende landschap. In de directe omgeving kunt u goed wandelen en fietsen en in Castelnau-Montratier (5 km) zijn tennisbanen en mogelijkheden tot paardrijden. Bij Roucous (10 km) is een prachtige 9-holes golfbaan en langs de rivier de Lot (ca.30 km) zijn op tal van plaatsen mogelijkheden om te kanoën. Naast de bekende wijnstad Cahors kunt u vanuit uw vakantieverblijf ook de karakteristieke plaatsjes als Molières, Lauzerte en Monpezat-de-Quercy bezoeken, terwijl iets verder weg Moissac met de prachtige Saint-Pierre kerk en het aan de Lot gelegen Saint-Cirq-Lapopie ook zeker een bezoek waard zijn. Boodschappen kunt u doen in Castelnau-Montratier (5 km), hier zijn alle voorzieningen.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 622 per week
Verhuurder
Basic TravelVerhuurder sinds 02-08-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 44707 |
Locatie: | Flaugnac, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis in Flaugnac met zwembad, in Dordogne-Limousin. |
Aantal personen: | 1-7 |
Huisdieren toegestaan: | |
Zwembad: | |
Wifi : |
Aantal slaapkamers: | 4 |
Aantal badkamers: | 1 |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie