Natuurhuisje in Flaugnac
Vakantiehuis 1-2 1Beschrijving vakantiehuis
Dit natuurhuisje is voor mensen die iets anders zoeken, vanwege de bijzondere ligging, de inrichting en het weidse uitzicht vanaf het terras.
Dit middeleeuws gebouw staat op een heuvel, in het Bastide dorpje Flaugnac, in het departement de Lot. Van binnen is het een comfortabel appartement, met een mix van eeuwenoude architectuur en een modern interieur met een reisthema. De rots, waartegen het gebouwd is, is zichtbaar in de woonruimte.
Indeling:
Living met zithoek, eethoek, ingerichte open keuken, tweepersoonsbed (160cm x 200cm), ingebouwde kledingkast, inloopdouche, wastafel, separaat toilet, WIFI, Smart TV en bluetooth speaker. Terras met tuinmeubilair, verse kruiden en uitzicht over de Vallée de la Lupte.
Indeling:
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 490 per week
Verhuurder
NatuurhuisjeVerhuurder sinds 20-07-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 879908 |
Locatie: | Flaugnac, Lot, Frankrijk |
Website: | Natuurhuisje in Flaugnac |
Aantal personen: | 1-2 |
Aantal slaapkamers: | 1 |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie