Vakantiehuis in Thémines met zwembad, in Dordogne-Limousin.
Vakantiehuis 1-5 3 1Beschrijving vakantiehuis
Rustig gelegen vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad, terras en omheind terrein in het gehuchtje Lestrade, ca 2 km van het dorp Thémines en 10 km ten zuiden van het levendige Gramat. Lestrade bestaat uit slechts 5 tot 6 huizen en biedt, behalve een onder de platanen gelegen jeu-de-boules baan, verder geen faciliteiten. In het nabijgelegen Thémines vindt u een café/restaurant en in Gramat zijn alle verdere voorzieningen (zoals een bakker en een supermarkt ). Het huis, een voormalige boerderij, werd geheel verbouwd en opnieuw ingericht. Op de begane grond, op tuinniveau, bevinden zich de woonkamer en de ruime keuken. De slaapkamers en de badkamer vindt u op de eerste verdieping. Vanaf straatniveau heeft ook deze verdieping een gelijkvloerse ingang. Het huis (woonoppervlak 130 m2) is geschikt voor 4 personen. Eventueel kan een 5e persoon gebruik maken van de zit/slaapbank in de woonkamer. Vanuit uw vakantiehuis zijn prachtige uitstapjes te maken; het tegen de rotsen gebouwde Rocamadour ligt op slechts 18 km, evenals de beroemde Gouffre de Padirac. Hier daalt u af tot 100 meter onder de grond en maakt u een adembenemende tocht op een ondergrondse rivier. Bij het aan de rivier gelegen plaatsje Bretenoux (28 km) kunt u kano's huren en een bezoek brengen aan het kasteel van Castelnau. In zuidelijke richting vindt u de de historische, sfeervollle stad Figeac (27 km) gelegen aan de rivier de Célé. Iets verder, maar beslist ook een bezoek waard, is de vallei van de rivier de Lot met het prachtig gelegen Saint-Cirq-Lapopie (45 km). Golfbaan bij Saint-Céré (19 km).
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 622 per week
Verhuurder
Basic TravelVerhuurder sinds 02-08-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 44709 |
Locatie: | Thémines, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis in Thémines met zwembad, in Dordogne-Limousin. |
Aantal personen: | 1-5 |
Huisdieren toegestaan: | |
Zwembad: | |
Wifi : |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 1 |
Een auto huren op vakantie