Vakantiehuis met airco en privézwembad in bosrijke omgeving.
Vakantiehuis 1-8 3 2Beschrijving vakantiehuis
Dit vakantiehuis is rustig gelegen op 300 meter van een schattige dorpje in de Lot. Het terrein omringt het vrijstaande vakantiehuis van bijna twee eeuwen oud. Geniet van de tuin met prachtig uitzicht over de velden, bossen en daken van het dorp. Overal in de tuin zijn hoekjes om te zitten en te spelen. Er is een speeltoestel voor de kinderen, een stenen barbecue en natuurlijk het zwembad. Na een frisse duik te hebben genomen, kun je lekker gaan ontspannen in de zon op het zonneterras! Binnenshuis is het interieur keurig verzorgd en bijzonder sfeervol door het vele hout.
Thédirac is ideaal voor een bezoekje aan de bakker, kruidenier of het postkantoor. Je kan er tennissen of beginnen aan een wandeling. Thédirac ligt in het bosrijke gebied tussen Gourdon (25 km, met kerk en huizen 13e - 16e eeuw) en Cahors (20 km), bekend van zijn Gotische vestingbrug over de Lot (Pont Valentré).
De rivier de Lot slingert 12 km zuidelijk van het huis door het beeldschone landschap. Volg je de vallei stroomopwaarts dan kom je bij het prachtige St. Cirq-Lapopie (50 km), Château de Cénevières, Cajarc en de absoluut te bezoeken Grottes du Pech Merle.
NB: Qua elektriciteit is 14.29KWh per nacht inbegrepen in de prijs. Als men hier overheen gaat moet dat bij vertrek afgerekend worden.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Indeling vakantiehuis
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, open haard, DVD-speler), keuken(kookplaat(gas, elektrisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), badkamer(douche), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), kinderbed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche), toilet, overloop(2-pers. slaapbank), airconditioning)
wasmachine, tuindeuren, verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), speeltoestellen
Activiteiten nabij vakantiehuis
Contact de huiseigenaar voor uw verblijf indien u het zwembad wilt verwarmen.
Fantastische streek om in september te verkennen wanneer de wijstokken vol rijpe trossen hangen,
de bladeren prachtig rood kleuren en de rust na de zomerdrukte terugkeert = l’été indien
Ryanair vliegt vanuit België-Charleroi naar Bergerac
Bergerac-Calamane = +/- 1u30 met de auto
Ryanair vliegt ook op Toulouse, meermaals per week.
Vanaf € 1047 per week
Verhuurder
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 101996 |
Locatie: | Thédirac, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis met airco en privézwembad in bosrijke omgeving. |
Aantal personen: | 1-8 |
Wifi : |
Aantal toiletten: | 2 |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 2 |
Vaatwasser: | |
Openhaard: |
Kinderbed aanwezig: |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie