Vakantiehuis in Salviac met zwembad, in Dordogne-Limousin.
Vakantiehuis 1-8 4 3Beschrijving vakantiehuis
Uitstekend gerestaureerd geheel vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad op een eigen terrein van 10.000 m2. Dit smaakvol ingerichte vakantiehuis ligt op de grens van de departementen Dordogne en Lot in een bosrijke omgeving op ca.3 km van het gezellige plaatsje Salviac. Dit authentieke "Périgord"huis biedt binnen alle comfort en buiten heeft u zeer veel ruimte rondom het huis. De centrale ligging maakt het mogelijk om een groot gebied te verkennen. Het marktstadje Gourdon lig op slechts 16 km en ook het middeleeuwse Sarlat in het departement Dordogne is vanuit Salviac gemakkelijk te bereiken. Zowel een kanotocht op de rivier de Dordogne als een bezoek aan het beroemde Rocamadour en de Gouffre de Padirac behoren tot de mogelijkheden. Vanuit het huis zijn er goede fiets- en wandelmogelijkheden. Tennisbanen in het dorp, fietsverhuur in Gourdon. Bij Siorac (28 km) zijn golfbanen. In Salviac kunt u terecht voor alle dagelijkse boodschappen (bakker, supermarkt etc.) en u vindt er enkele restaurantjes en terrasjes.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 622 per week
Verhuurder
Basic TravelVerhuurder sinds 02-08-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 44692 |
Locatie: | Salviac, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis in Salviac met zwembad, in Dordogne-Limousin. |
Aantal personen: | 1-8 |
Zwembad: | |
Wifi : |
Aantal slaapkamers: | 4 |
Aantal badkamers: | 3 |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie