Natuurhuisje in Grezels
Vakantiehuis 1-8 4Beschrijving vakantiehuis
Dit prachtige huis is gelegen in de Lot regio. Op 15 min wandelen van de prachtige rivier de Lot. Het huis heeft 4 slaapkamers en 2 volledige badkamers. Het huis is prachtig gerestaureerd en veel van de oude elementen zijn bewaard gebleven. De woning is voorzien van alle moderne gemakken en heeft een fiber aansluiten waardoor er ook prima gewerkt kan worden. De enorme tuin beschikt voor dit jaar enkel nog over een opbouwzwembad van 4.5x2.5 maar die zal de volgende zomer plaats maken voor een inbouwzwembad. Het huis is compleet vrijstaand waardoor u optimaal van de rust en de natuur kunt genieten.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 1260 per week
Verhuurder
NatuurhuisjeVerhuurder sinds 20-07-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 1171969 |
Locatie: | Grezels, Lot, Frankrijk |
Website: | Natuurhuisje in Grezels |
Aantal personen: | 1-8 |
Huisdieren toegestaan: |
Aantal slaapkamers: | 4 |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie