Millésime
Vakantiehuis 1-3Beschrijving vakantiehuis
Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht.
Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur en een modern interieur met een wijnthema perfect samen gaan.
Het is prachtig gelegen op een rots, in het Bastide dorpje Flaugnac, zodat je vanaf je terras een weids uitzicht hebt over de vallei en de omliggende heuvels. De oude hangar naast de woning is een overdekt terras, waar je heerlijk in de schaduw, uitkijkend over het dal, een boek kunt lezen, weg kunt dromen of af kunt koelen onder de tuindouche.
Laat je verleiden de rust en de natuur en geniet van het Franse landleven.
Indeling: Living met open keuken, eethoek, zithoek, houtkachel, WIFI, WIFI-tv, bluetooth speaker. Volledig ingerichte keuken met koelkast, kookplaat, oven, vaatwasser, wasmachine en magnetron. Slaapkamer op de begaande grond met tweepersoonsbed (160cm x 200cm) en ingebouwde kledingkast. Ensuite badkamer met ligbad en douche, wastafel, handdoekdroger en separaat toilet. Terras met tuinmeubilair, barbecue, verse kruidentuin en uitzicht over de Vallée de la Lupte. Overdekt terras met tuinmeubilair, hangmat en tuindouche.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 2795 per week
Verhuurder
GitesVerhuurder sinds 16-07-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 4165 |
Locatie: | Flaugnac, Lot, Frankrijk |
Website: | Millésime |
Aantal personen: | 1-3 |
Vaatwasser: | |
Wasmachine: |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie